Důležité upozornění !!!

06.08.2012 02:44

Před několika dny jsem se obrátil na všechny iniciativy a jejich příznivce s návrhem organizace velkého zářijového srazu a případnou pomocí. Bohužel ani po několika denním čekání nebyla patřičná reakce, snad jen jsou obsazeni moderátoři.

 

Rád bych, aby zářijový sraz měl patřičnou úroveň a hlavně byl plodný. Proto jsem si dovolil navrhnout vše, co uvádím ještě jednou níže.

Dále bych prosím,rád získal vyjádření všech, na případné pozvání i zástupců odborů, případně i stran.

 

Nejde mi o nějaké kamarádíčkování s nimi, ale beru v potaz, že zde by byla velká příležitost jim osobně říci svoje názory a dát jim najevo co a jak by se mělo změnit.

 

Moje názory a postoje jsou stále stejné a mnozí je znáte.

 

Dále bych si dovolil navrhnout, aby všechny skupiny zvážili, zda by bylo přijatelné, kdyby podle svých lokalit vytvořili KC pro občany a ve svém okolí zkusili organizovat besedy s občany.

 

Je třeba dát lidem informace a komunikovat s nimi.

 

Rovněž by bylo dobré mít připraveny lidi na tisk letáků,roznos, i psaní vápenných nápisů.

 

Zkuste oslovit členy, kteří budou skutečně ochotni něco dělat, vytvořte si jejich seznamy a i případné telefonní kontaky.

 

Na srazu v září bych, pak uvítal toleranci, maximální omezení osobních výpadů a nadávek. Bude nutné se soustředit na plán akcí a jít do bitvy se zločinci a ne mezi sebou.

 

S pozdravem Juraj Seman

 

email: mr.labuznik@windowslive.com

Zpět